Naudojama automatinė etiketė - kai prekės kaina didesnė nei €50.00
Kalbant apie odą, net ir šiandien daugelis žmonių nepakankamai vertina maisto svarbą odos sveikatai, švytėjimui ir gaivumui, o visas odos priežiūros rūšis priskiria tik vietiniam naudojimui skirtų kremų ir preparatų naudojimui. Tačiau estetinės medicinos specialistai žino, kad subalansuota mityba gali būti labai naudinga fiziologinių dermos senėjimo procesų priešpriešai, nes įvairios maistinės medžiagos pasiekia odą per kraujotaką ir atkeliauja į paskirties vietą iš vidaus . Tačiau dažnai, be įprastų ląstelių senėjimo procesų, netinkama ar nesubalansuota mityba ar net nesveikas gyvenimo būdas nepadeda visiškai suvartoti ar įsisavinti visų sveikai odai reikalingų maistinių medžiagų, todėl reikia paramos, kurią teikia specialūs maisto papildai, vadinami anti-ageing , skirti pagrindinėms maistinėms medžiagoms, reikalingoms sveikai ir jaunatviškai odai palaikyti ir apsaugoti.
CHRONOLOGINIS SENĖJIMAS IR FOTOSENĖJIMAS
Odos senėjimas yra natūralus fiziologinis procesas, kurį lemia įvairūs negrįžtamai genetiniai ir aplinkos veiksniai. Tai pasireiškia sumažėjusiu odos drėkinimu, mikroraukštelių atsiradimu, elastingumo praradimu, hiperkeratozės ir hiperpigmentinių dėmių (vadinamųjų senatvinių dėmių ) susidarymu. Chronologinį senėjimą lemia genetiniai veiksniai. Jis prasideda po 25-30 metų, o aiškiai matomas tampa nuo 40 metų. Tuo metu sulėtėja ląstelių atsinaujinimo procesai, oda tampa plonesnė ir trapesnė. Tačiau raukšlės atsiranda ne tik dėl senėjimo, bet ir dėl sumažėjusio odos elastingumo. Iš tiesų, todėl net kai kuriems jauniems žmonėms susidaro raukšlės, kurios susiformuoja ten, kur dažniausiai ir giliausiai juda raumenys, todėl odai kaskart tenka atlikti ypatingą elastinį krūvį. Epidermio lygmenyje sumažėja bazinių ląstelių proliferacijos gebėjimas. Dėl to laipsniškai plonėja epidermis, todėl mažėja jo apsauginis veiksmingumas. Odos lygmenyje perpus sumažėja Langerhanso ląstelių, kurios yra ypač svarbios dėl to, kad yra imuninės sistemos dalis, skaičius. Be to, iki 75 % sumažėja vitamino D sintezė odoje, todėl sumažėja raumenų jėga ir laipsniškai demineralizuojasi kaulai.
Reikia nepamiršti, kad natūralų odos senėjimo procesą gali pagreitinti ir sustiprinti daugybė išorinių veiksnių, vadinamų išoriniu senėjimu arba fotosenėjimu , kurie prisideda prie audinių struktūros pokyčių. Tai ultravioletinių spindulių (UVA ir UVB) poveikis, aktyvus ar pasyvus rūkymas, psichofizinis stresas, nepakankamas miegas ir nesubalansuoti mitybos įpročiai. Visi šie veiksniai, susiję su fiziologiniu laiko tėkmės procesu, palaipsniui išryškina veido išraiškas, pasireiškiančias ant skruostikaulių, kaktos, aplink akis ir lūpas, kurios tampa vis ryškesnės ir kartu su jomis prarandamas odos tonusas, spalva ir elastingumas. Sunkinančia aplinkybe tampa tai, kad taip pat skatinamas laisvųjų radikalų, pažeidžiančių DNR, RNR, membranų baltymus ir lipidus, susidarymas, dėl to pati oda dar labiau sustorėja ir praranda elastingumą.
DABAR TAIP PAT SKAITYKITE Innevitil
Yamamoto® Research pristato Innevitil - pirmąjį kompanijos anti-age integratorių ir naujos kartos maistinį preparatą praktiškame buteliuke, kuris dėl didelės daugelio aktyviųjų elementų koncentracijos apsaugo ir maitina visą dermos struktūrą iš vidaus, suteikdamas didesnį atsparumą, elastingumą ir drėkinimą, išlaikydamas odos skaistumą, kovodamas su fiziologiniais laiko procesais. Dėl geriamojo vartojimo ir kraujotakos biostimuliuojančios medžiagos patenka į giliausius epidermio sluoksnius, taip palengvinant regeneracijai reikalingų komponentų sintezę, kartu panaudojant galingą antioksidantų ginklą kovoje su laisvaisiais radikalais.
Kolagenas yra natūralus žmogaus organizme esantis baltymas. Jo ypač daug yra odoje, kremzlėse, sausgyslėse, kauluose, kraujagyslėse ir membranose. Kolageną, esantį odoje, gamina fibroblastai, dermos ląstelės (vidurinis odos sluoksnis), kurių užduotis - suteikti odai atsparumą tempimui, tonusą ir stangrumą. Vykstant įprastiems senėjimo procesams, naujo kolageno gamyba palaipsniui mažėja, o jau susiformavęs kolagenas kinta ir nyksta, todėl oda praranda tonusą ir atsparumą, dėl to formuojasi raukšlės. Be to, su amžiumi fibroblastų sintetinamo ir su maistu pasisavinamo kolageno nebepakanka odos poreikiams patenkinti, todėl ji plonėja, tampa mažiau atspari ir tonizuota, todėl naudinga praktiškai ir veiksmingai integruoti šį (ir kitus) vertingus mitybos elementus.